Żagańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. Komfortowe mieszkania Obsługa Wspólnot Mieszkaniowych

Żagańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.

Komfortowe mieszkania

Obsługa Wspólnot Mieszkaniowych

NAJEMCO, PAMIĘTAJ O WERYFIKACJI DOCHODÓW!

Żagańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.  na podstawie  art. 30 ust. 3 Ustawy o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego (Dz. U. 2013. poz. 255 z póź. zmian.), Regulaminu weryfikacji deklaracji o dochodach oraz ustalania czynszu wolnego w zasobach mieszkaniowych Żagańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz § 10 umowy najmu prosi  o dostarczenie do 30 kwietnia 2017 roku, a dla umów najmu zawartych  od listopada 2015 roku do 31 maja 2017 roku:  

  • deklaracji o średnim miesięcznym dochodzie przypadającym na gospodarstwo domowe w roku 2016 wraz z dokumentem potwierdzającym jego wysokość 
  • oświadczeń o nieposiadaniu tytułu prawnego do innego lokalu mieszkalnego wszystkich członków gospodarstwa domowego.

Lokale do zasiedlenia

Mieszkasz w Żaganiu i myślisz o nowych „czterech kątach”? Właśnie pojawiła się kolejna szansa, by zamieszkać w doskonale położonym mieszkaniu na osiedlu Żagańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego na osiedlu Bema.

Żagańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego ogłasza, że od 1 marca 2017 roku będzie posiadać do zasiedlenia atrakcyjne lokale. Na przyszłych najemców czekają dwie kawalerki o pow. 34,1 i 33,1 m.kw. oraz jedno mieszkanie dwupokojowe o pow. 50,4 m.kw. 

Życzenia świąteczne

Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką,
pyszności na wigilijnym stole,
wspaniałej rodzinnej atmosfery,
wypełnionej melodią staropolskich kolęd,
a także szampańskiego Sylwestra
i spełnienia marzeń w Nowym Roku życzy Prezes i pracownicy Żagańskiego TBS

Zaproszenie do złożenia oferty

Żagańskie TBS sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na świadczenie usługi utrzymania porządku na terenie należącym do Żagańskiego TBS sp. z o.o. przy ulicy Bema 68-82, 54-56A oraz 84-86.

Ofertę należy złożyć w formie pisemnej w terminie do 16 grudnia 2016r w siedzibie Żagańskiego TBS sp. z o.o. - sekretariat.